VİZYON & MİSYON

VİZYONUMUZ
Yapılara dayanıklılık, estetik ve ruh katarak, hem insanlığın yaşam kalitesini yükseltmek hem de gelecek nesillere bırakılacak ortak kültürel mirasa değer katmak ana gayemizdir. ARGE yatırımlarımızın gücü, her projeye özel geliştirdiğimiz inovatif yetkinliklerimiz, dünyanın 5 kıtasına ihraç ettiğimiz patentli cephe ürün ve tasarımlarımız ile hedefimiz; global bir marka olarak dünya GRC sektörünün lider şirketi olmaktır.

MİSYONUMUZ
İngilizlerden aldığımız know-how ile 1987 yılında kurulan şirketimiz, fiber katkılı beton teknolojisini geliştirerek dış cephe uygulamalarında kullanan, sektörün kurucusu, gelişimini sağlayan ve bugün lideri olan Türkiye’nin ilk şirketidir. Teknik özellikleri sayesinde tüm mimari formların kolayca elde edilmesini olanaklı kılan GRC ürünleri ve yaratıcı çözümleriyle, 30’u aşkın yıldır sürdürülebilir bir çizgide, binlerce yapının cephesini giydiren, insana saygılı bir şirket olarak amacımız; geçmişin tarihi dokularını muhafaza etmek ve yeniliklerle şehirlerin yaşam kalitesini yükseltmektir.

Fibrobeton işte tam da böyle bir felsefeyle, geçmişin tarihi dokularını muhafaza ederek yenilikler yapmanıza olanak sağlayan yaratıcı çözümleriyle karşınızda. Fibrobeton sayesinde binalar, eski tarihi dokularını koruyarak yeniden hayat bulurlar. Fibrobeton, mükemmel bir restorasyon ve renovasyon malzemesidir. Teknik özellikleri sayesinde büyük dizayn
fleksibilitesine sahip bu ürün, yapılardaki tüm mimari
formların kolayca elde edilmesini sağlar.