FİBROFOMBETON®

ISI YALITIMLI CEPHE SİSTEMLERİ

Fibrofombeton, çığır açan yepyeni dış duvar konseptidir. Diğer çözümlere kıyasla daha Hafif… Estetik… Ekonomik… Hızlı… ve son derece Güvenilir… Tüm bu üstünlükleri yanında suya, ısıya, yangına ve özellikle de depreme dayanıklı olması açısından, cephe kaplamaları arasında düşük işletme maliyetine sahip fonksiyonel bir sistemdir. 

Son yıllarda ülkemizde ve pek çok ülkede, yüzlerce binada uygulanan bu sistem, gelişmeye ve yeni projelere değer katmaya devam ediyor. Sistemin sadece Türkiye’de değil, onlarca ülkede patent altına alınmış olması sistemin benzersiz ve son derece fonksiyonel olduğunun sağlam bir kanıtıdır. 

Sistem, enerji tüketiminin önem kazandığı günümüzde ısı ve su yalıtımı konusunda kullanıcılarına tatmin edici çözümler sunuyor. Aynı zamanda bir deprem ülkesi olan Türkiye’de gerekli testlerin ve çalışmaların yapılarak deprem karşısında güvenilirliğinin belgelendiği, mimari açıdan her türlü form, detay ve boyutun uygulanabildiği kompozit bir panel olan Fibrofombeton, prestijli yapılar için en çok tercih edilen kaplama ve duvar malzemelerinin başında geliyor. 

Hızlı ve ekonomik montaj imkânı, hafifliği, değişik yaratıcı çözümlere estetik çözümler sunan renk alternatifleri, uzun ömürlü ve atmosferik şartlara uygunluğu Fibrofombeton’u öne çıkaran üstünlüklerinden sadece birkaçı... Buna Fibrobeton’un yıllara dayanan tecrübesini ve teknik destek olanaklarını da eklediğinizde mükemmel bir çözüm ortaklığı için tüm şartlar hazır!

DAHA FAZLA BİLGİ ALIN

ISI YALITIMLI CEPHE SİSTEMLERİ hakkında daha fazla bilgi almak ve uygulama alanlarınız hakkında projeler için bize ulaşın.